Něco o mé maličkosti

  Mé já spatřilo tento svět v roce 1976 a bylo pojmenováno jako Petr Hrach a jelikož se to stalo v tvůrčí a muzikantské rodině, bylo mi přisouzeno básnické střevo. Tento fakt jsem začal pociťovat už na základní škole a můj první velký úspěch byla otištěná báseň ve školních novinách. Zároveň jsem tuto báseň prezentoval na recitační soutěži, ale konkurence klasiků byla moc velká a tak jsem si žádnou cenu neodnesl.

  Veršování ať textařské či básnické mě provázelo stále a dá se říct, že mě nikdy neopustilo. Od puberty jsem textoval pro kapely a motal dívkám hlavy poezií. Kdo tvrdí, že to nefunguje, tak na to šel nejspíš špatně... Mně v lovení dívčích srdcí vždy kytara a poezie pomohly … ať spolu či zvlášť.

  Textařině a hudbě se věnuji do dnes. Hudebně jsem se věnoval jak kapelám, tak různým projektům, ale mojí silnou stránkou jsou hlavně texty a poezie. Ovšem zajímá mě i práce s textem v próze nebo v reklamě (například slogany), či PR.


Něco o spolupráci v textařině

  Texty jsem psal například pro projekt Dr Mephisto. Dále jsem se textařsky podílel například na projektech hudebníka Petra Baroše. A v neposlední řadě to byly texty pro začínající i známější kapely a interprety. Zároveň jsem autorem hudby a písničkářem. Můj současný hudební počin jest pod názvem SALUTARI.

  Občas se zapojím do různých projektů či soutěží, jako například Ztracená písnička, kterou pořádala nadace APLA Praha na podporu autismu a kde byl můj text zhudebněn Markem Ztraceným. Takže jsem mohl i jako textař přispět na dobrou věc. Více ZDE.

  Nechci moc - přehrávání
Design by ZhengDesign.com.